Procedura

lis 4, 2019 przez

Procedura

Decyzja zapadła, wyruszasz na podbój świata. Powolnym krokiem szykujesz swoje dokumenty, pozostaje tylko jeden podpunkt, który może zaważyć na całym przedsięwzięciu. O co chodzi? Oczywiście o certyfikat znajomości języka angielskiego IELTS.

Wiele osób zapewne zastanawia się jak przebiega egzamin? Standardowo pojawia się podział na dwie części. Pierwsza z nich pisana jest na komputerze i zbudowana jest z trzech etapów. Obejmuje czytanie, słuchanie oraz pisanie. Cały test trwa 160 minut, nie ma niestety przerwy. Druga część to nic innego jak rozmowa, które przeprowadzana jest kilka dni przed lub po części pisemnej. Drug etap trwa zaledwie kilka minut w obecności egzaminatora. Kiedy wynik? Szybko, zaledwie 13 dni po zakończeniu egzaminu.

Jeśli poszukujesz IELTS Warszawa daje Ci taką możliwość. Szybko i sprawnie otrzymasz certyfikat, który umożliwi Ci podjęcie nauki, znalezienie wymarzonej pracy czy też otrzymanie wizy a nawet obywatelstwa. Nie obawiaj się próbować, czasem strach sprawia, że ludzie rezygnują ze swojej, często życiowej, szansy. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć o siebie zawalczyć.

 

Podobne

Tagi